Almo Petrol
Hakkımızda

       Almo Petrol Ürünleri , kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin gereksinimi için petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve stok oluşturup pazarlamasını yapmak amacı ile 1994 yılında kurulmuştur. Müşteri daklı hizmet anlayışı doğrultusunda, müşteri istekleri ile daha yakından ilgilenen, sektöründeki lider yapısının gereği olarak yenilikçi bakış açısını her birim ve faaliyetine yansıtarak tüm çalışmalarını çevreye ve insana saygılı, effaf bir biçimde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

       Almo Petrol Ürünleri , dünyaca onaylanmış kalitede bir yağ markası olan " KLÜBER " yağlarının geniş ürün yelpazesi ile tüm müşteri taleplerini karşılamaktadır. Farklı altyapı ve kültürlerden gelen insanların ortak bir tutkuyla alışarak işlerini bütünlük içinde yapması sonucu bünyesinde sinerji oluşturan firmamız ; tutarlılık , gelişim , bağlılık ve sosyal sorumluluk kavramları ile ilintili olarak çalışmalarını güçlendirmektedir. Süreklilik , deneyim , kalite bilinciyle ve lojistikdeki üstün avantajları ile de sizlere her daim hizmet sunmaya devam edecektir.


ALMO PETROL KLÜBER LUBRICATION ÜRÜNLERİ

       Güncel teknolojiye entegre olan modern laboratuar analizlerimiz ve mühendislerimizin sistem ve parça tetkikleri ile sorunlarınızın kök nedenlerini tespit edebilme, veri bütünlüğü içinde size özel ayrıntılı yağlama planları apabilmeniz, her türlü sanayii sektöründe çok sık kaşılaşılan tribolojik sorunların çözümlerini hemen sağlayabilmemiz gibi fonksiyonel pozisyonlarımız bizleri, sizlerin tercihleri doğrultusunda sektörel lider konumuna taşımıştır. 

        Saha mühendislerimizin teknik uzmanlık konusundaki tecrübeleri farklı yağ gereksinimlerinize en uygun karşılığı temin edecek mükemmeliyette olup, makine veye ekipmanlarınızın en üst performans ile çalışıp, üretim seviyelerinizi maximum seviyelere sorunsuz bir şekilde çıkarabilecek hassasiyettedir.  

KLÜBER LUBRICATION ÜRÜNLERİ


* Yuvarlak - Düz Örgü  Makinaları ve Çorap Makinalarının Su’da Çözülebilen İğne ve Platin Yağları,
* Tekstil Makinaları Özel Yağlayıcılar,
* Zincir Yağları,
* Zincir Gresleri,
* Gresler,
* Yüksek ve Düşük Isı Dayanımlı Yağlayıcılar,
* Asit, Buhar, Su ve Tuzlu Su Ortam Şartlarına Dayanımlı Yağlayıcılar,
* Yüksek – Düşük Devir ve Aşırı Yük (EP) Dayanımlı Yağlayıcılar,
* Yüksek Performanslı Dişli Sistem Yağlayıcıları,
* Tam Sentetik Kompresör Yağları,
* NSF Sertifikalı Uluslararası Gıda Tüzüğüne Uygun Yağlayıcılar,
* Pas Sökücü ve Temizleyici Ürünler,
* Spreyler,
* Kalıp Ayırıcılar,
* Koruyucu Ürünler,
* Pastalar,
* Kuru Yağlama Ürünleri,

Ana dağıtıcısı olduğumuz Dünya Dev'i KLÜBER LUBRICATION'ın mükemmel sonuçlar için geliştirdiği yağlama ürünleri, ekipmanlarınıza sağladığı korumadan ve performanstan taviz vermeden, laboratuarlarda ve ahada geniş kapsamlı testlerle performansı kanıtlanmış, en zor uygulamalar için bile uzun ömürlü, işletme Maliyetinizi olumlu etkileyecek mükemmellikte ürünlerdir.

© 2009 Almo Grup Web tasarım Grimor