Hakkımızda

Terminalimiz Ambarlı  Liman kompleksi  içerisinde olup Gümrük binasına 100 m uzaklıktadır. Yerleşkemiz 4.000 m2’si kapalı, 12.000 m2’si açık olmak üzere toplamda 16.000 m2 alandan oluşmaktadır.
» Terminalimizde gümrük yönetmeliği gereği devamlı olarak  ambar memuru, muayene memuru ve gümrük muhafaza memuru bulunmaktadır.
» Depomuza aktarılması planlanan parsiyel ithalat konteynırlar gümrük işlemleri tarafımızca aynı gün ve saat içerisinde yapılmaktadır.
» Liman aktarmaları kendi araçlarımız tarafından yapılmaktadır.
» Terminalimiz global mesai dahilinde çalışmakta olduğundan iç boşaltma ve ithalat çıkışlarında müşterilere ekstra mesai ücreti yansıtılmayacaktır.
» Depomuzun    fiziksel dizaynı sayesinde günlük 25-30 teu konteynır iç boşaltması hızlı bir şekilde yapılmakta olup boş olan konteynırlar tarafımızca armatörün deposuna teslim edilmektedir.
» Konteynır iç boşaltması ve eşya çıkışı sırasındaki hareket gece görüşlü 36 adetten oluşan kamera sistemi tarafından kayıtta olacağından istenildiğinde sizlere kopya cd tedarik edilecektir.
» Terminalimizde 1 adet dolu konteynır makinası (steakır), 4 adet dizel forklift, 1 adet 10 tonluk forklift, 8 adet konteynır taşıma için kullanılan tır bulunmaktadır.
» Terminalimizde taşeron personel çalıştırılmamaktadır.
» Terminalimiz Başak Groupama tarafından sigortalı olup 10.000.000.000 tl üzerinden üçüncü şahıs eşyalarına karşı teminat kapsamındadır.
» Terminalimizde 1,5 tonluk ve 80 tonluk 2 adet kantar bulunmaktadır.
» Eşya çıkışlarında kooperatiflerle herhangi bir anlaşmamız bulunmadığından firmalar kendi araçları ile yük çıkışlarını yapabilmektedir.
» Şehir dışı yükler için terminalimizden belirli günlerde uygun fiyatlar ile sevkiyat yapılması planlanmaktadır.
© 2009 Almo Grup Web tasarım Grimor