Kurumsal

     Ambarlı Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak gümrük idaresine oldukça yakın bir mesafede 3.500 m2 kapalı alan ve toplam 6.000 m2 üzerine antrepo mimarisine uygun olarak yapılandırılmış olan antrepomuz 2005 tarihinden itibaren siz değerli müşterilerine hizmet üretmektedir.

 

     Almo Petrol Ürünleri , kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin gereksinimi için petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve stok oluşturup pazarlamasını yapmak amacı ile 1994 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda, müşteri istekleri ile daha yakından ilgilenen, sektöründeki lider yapısının gereği olarak yenilikçi bakış açısını her birim ve faaliyetine yansıtarak tüm çalışmalarını çevreye ve insana saygılı , şeffaf bir biçimde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

     Almo Petrol Ürünleri , dünyaca onaylanmış kalitede bir yağ markası olan " KLÜBER " yağlarının geniş ürün yelpazesi ile tüm müşteri taleplerini karşılamaktadır. Farklı altyapı ve kültürlerden gelen insanların ortak bir tutkuyla çalışarak işlerini bütünlük içinde yapması sonucu bünyesinde sinerji oluşturan firmamız ; tutarlılık , gelişim , bağlılık ve sosyal sorumluluk kavramları ile ilintili olarak çalışmalarını güçlendirmektedir. Süreklilik , deneyim , kalite bilinciyle ve lojistikdeki üstün avantajları ile de sizlere her daim hizmet sunmaya devam edecektir.


Vizyonumuz

İnsana ve çevreye saygılı, hizmet kalitesini doğru zamanlama, planlama, empati ve müşteri memnuniyetiyle birleştirerek kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini beklentilerinin ötesine taşımak.

Hedeflerimiz

» Hizmet ağımızı genişletmek ve kapasitemizi artırmak.
» Ekip ve personel yatırımı yaparak istihdam sağlamak.
» Maliyetlerin azaltılarak operasyonel verimliliğimizi artırmak.
» İlerleyen teknolojiyi takip ederek  hizmet kalitemizi ve hızımızı daha da artırmak.  
» Müşterilerimizin kendi alanlarında odaklanmalarını sağlayarak katma değer yaratmak.

Hizmetlerimiz

» LCL Parsiyel Konteyner Hizmetleri
» FCL İthalat Konteyner Hizmetleri
» İhracat Yükleme Hizmetleri      
» Transit Yük Hizmetleri    
» Klüber Lubrication Makine Yağ Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri    
© 2009 Almo Grup Web tasarım Grimor